Blog Archives


Tydzień walki z rakiem w Garden Space

Tydzień walki z rakiem w Garden Space właśnie się rozpoczął! Jako firma od lat pomagamy pacjentom onkologicznym w walce z nowotworami skóry. Ty również możesz pomóc! Jak?2% ze sprzedaży parasoli i zadaszeń w Garden Space przekazujemy na profilaktykę raka skóry i ratowanie pacjentów onkologicznych. W tym tygodniu obniżyliśmy dodatkowo ceny tych produktów o 20%.


Międzysezonowa wyprzedaż w Triumph

Skorzystaj z MIĘDZYSEZONOWEJ WYPRZEDAŻY! 🥳Odwiedź salon Triumph, by w towarzystwie brafitterek odnaleźć perfekcyjnie dopasowaną bieliznę i kolekcję Homewear idealną na długie jesienne wieczory. Cokolwiek wybierzesz, masz nasze wsparcie!Pssst! Ceny wybranych modeli obniżone aż do -40%!


Stylowe zakupy w Moltonie

STYLOWE ZAKUPY!Zapraszamy do udziału w największej zakupowej akcji w Polsce. Skorzystaj z extra 20% rabatu na nieprzecenioną odzież, w tym na najnowszą kolekcję wełnianych płaszczy, puchowych kurtek i odzieży skórzanej! ⚡ Kupony rabatowe i kod do użycia w sklepie online znajdziesz w magazynach „Twój Styl” oraz „SHOW”. Nie przegap dobrej okazji!ZOBACZ KOLEKCJĘ 👉https://molton.pl/pl/parameters/tak-53.html


Stylowe zakupy w Triumph

Umówmy się: nic tak nie dopełni jesiennej stylizacji, jak wyjątkowa i komfortowa bielizna od Triumph. Dlatego od piątku aż do środy 6 października skorzystaj z przedłużonego weekendu zniżek i zrób Stylowe Zakupy aż o 20% taniej*!

Kupony rabatowe znajdziesz w magazynie Twój Styl i Show 🙂

*Nie dotyczy kolekcji Amourette, Fit Smart i Shape Smart